Piegādes maksa

Pasūtījuma summaPiegādes maksa
Zona 149,99 EUR vai mazāk5 EUR
Zona 150 EUR un vairākbezmaksas
Rīga un citviet ārpus Zonas 1Piegādes iespējas tiks izskatītas individuāliSazinieties ar mūsu menedžeri +371 28 70 7567 vai rakstot uz info@dzerienufabrika.eu

Piegādes Zona 1: Valmiera, Cēsis, Cēsu nov., Burtnieku nov., Kocēnu nov., Pārgaujas nov., Priekuļu nov., Raunas nov., Krimuldas nov., Siguldas nov., Inčukalna nov., Amatas nov., Jaunpiebalgas nov., Vecpiebalgas nov., Beverīnas nov., Smiltenes nov., Strenču nov.

Valstī izsludinātās ārkārtas situācijas, Covid-19 laikā, preces saņemt mūsu veikalā uz vietas ir iespējams tikai darba dienās, darba laika ietvaros – Valmierā, Rīgas ielā 31. Pie pirkuma apstrādes izvēlieties šo opciju, veiciet apmaksu un mēs ar jums sazināsimies, kad būs iespējams saņemt veikto pasūtījumu mūsu veikalā.

Pasūtījumi tiek apstrādāti rindas kārtībā. Piegādes cenšamies nodrošināt pēc iespējas ātrāk, maksimālajam piegādes laikam Zonā 1 esot 48h.

Piegāde Rīgā un citviet ārpus Zonas 1 – piedāvājam iespēju mūsu produktus saņemt arī ārpus augstāk minētās zonas. Šāda pasūtījuma veikšanai nav nepieciešams veikt pasūtījumu caur mūsu interneta veikalu. Par pasūtījuma komplektēšanu un piegādes iespējām, lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeri pa tālruni +371 28 70 7567 vai rakstot uz info@dzerienufabrika.eu


Pasūtījuma procesa veikšana

  1. Sadaļā Veikals norādi preces, kuras vēlies saņemt un ieliec tās grozā
  2. Norādi informāciju par sevi, lai mēs varētu veikt piegādi uz tevis izvēlēto vietu
  3. Pēc pasūtījuma izpildes e-pastā saņemsi apstiprinājumu par veikto pasūtījumu.
  4. Norēķinies par pasūtījumu veicot pārskaitījumu interneta bankā (maksājuma detaļās neaizmirsti norādīt rēķina numuru, lai paātrinātu pirkuma apstrādi).
  5. Līdz ko būs saņemta rēķina apmaksa, mūsu menedžeris nodos pasūtījumu apstrādei un iepakošanai.
  6. Pirms piegādes veikšanas sazināsimies, lai saskaņotu piegādes laiku. Saskaņā ar likumu, piegāde tiek veikta laika posmā no 8:00 līdz 22:00.
  7. Lai saņemtu pasūtījumu, būs nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Lai iepirktos vai pasūtītu preces, Jums jābūt sasniegušam 18 gadu vecumu!

* Veikalam ir tiesības atsevišķas preces pasūtījumā neiekļaut, iespēju robežās iepriekš par to paziņojot klientam. Kā alternatīva var tikt piedāvāta līdzvērtīga prece.
Neiekļauto preču vērtību atskaita no pasūtījuma summas (šajā gadījumā netiek mainīta piegādes maksa – Pasūtītājs saņems Bezmaksas piegādi, ja tai pirkuma brīdī kvalificējies).

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM!

Vai esi vismaz 18 gadus vecs? Lai apmeklētu šo lapu un iegādātos alkoholiskos dzērienus, tev jābūt vismaz 18 gadus vecam. Apstiprini zemāk vai spied "Iziet", lai atstātu šo lapu.