labs-veikals
test-1
tumsais-4
previous arrow
next arrow

Iepazīsimies

Dzērienu fabrika nav parasts dzērienu veikals. Mūsu misija ir cilvēcīgums, ko kā vērtību ienesam ik dienu savā dzīvē. To sajutīsi arī tu, ienākot mūsu veikalā, caur mājīgo interjeru un atmosfēru, kā arī draudzīgo pieeju klientu apkalpošanā.

Jau kopš 2013. gada esam daļa mūsu mīļās Valmieras, kur kopā ar pilsētu esam auguši un pilnveidojušies. Tagad vari sastapt mūs arī virtuālā vidē, kur joprojām aktīvi strādājam, lai ieviestu arvien jaunus risinājumus, kas palīdzēs sajusties ērti ikvienam mūsu klientam, tuvam un tālam.

Cilvēcīgums

Ikdiena Dzērienu fabrikā aizrit ar entuziasmu un rūpēm par ikvienu mūsu klientu. Pie mums sastapsi individuālu pieeju un ko vairāk par pliku pudeli veikala plauktā.

Mūsu veikala rūķīši un fejas rūpējas par to, lai būtu iemesls smaidam – dažādi dāvanu komplekti, dāvanu kartes un citi pārsteigumi ir tikai daži no veidiem kā iepriecinām savus apmeklētājus un draugus.

Individuāla pieeja

Vairāk kā 1000 produktu mūsu veikalā var reizēm likt lauzīt galvu par labāko vīnu romantiskām vakariņām vai īpašāko viskiju brīnišķīgam sadarbības partnerim.

Pie mums, Dzērienu fabrikā, tev nav jājūtas apjukušam. Ja esi veikalā, droši uzrunā sastapto pārdevēju, ja iepērcies internetā, tad meklē lapas kreisajā apakšējajā stūrī čata ikonu, un mūsu zinošais dzērienu eksperts steigs tev palīgā!

Tas pats attiecas arī uz piegādes nosacījumiem – zvani vai raksti mums un mēs centīsimies palīdzēt arī tev saņemt sūtījumu ārpus esošās piegādes zonas!

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM!

Vai esi vismaz 18 gadus vecs? Lai apmeklētu šo lapu un iegādātos alkoholiskos dzērienus, tev jābūt vismaz 18 gadus vecam. Apstiprini zemāk vai spied "Iziet", lai atstātu šo lapu.