Ne katru dienu skotu spirta rūpnīca laiž klajā jaunu viena iesala viskija zīmolu, bet tas nu ir noticis: William Grant & Sons, kas vislabāk pazīstams kā Glenfiddich un Balvenie ražotājs, ir izlaidis divus dažādus iesalus ar spirtiem, kas izturēti mucās līdz pat desmit gadiem un nosaukumu AERSTONE.
Tika radīti, divi krasi atšķirīgi viena iesala viskiji – Sea Cask un Land Cask:
👉🏾AERSTONE 10YO Land Cask
Kā jūs droši vien varat secināt, tad Land Cask ir Sea Cask “brālis” ar krasi atšķirīgām rakstura iezīmēm. Ja Sea Cask tika nogatavināts mucās, kuras atrodas noliktavās pašā Ailsas līča piekrastē, tad šis viskijs tiek izturēts noliktavās, kas atrodas daudz tālāk iekšzemē. Vēl viena spilgta atšķirība ir tā, ka Land Cask, pateicoties Highland reğiona kūdras ietekmei , ir dūmots viena iesala viskijs, kas nodrošina salduma un kūpinājuma notis viskija izturētajos spirtos.
👃 Kūdras nianses, dūmi un vaniļas pākstis ar sālījuma noti, melnajie pipari, kūpinātas gaļas un sadedzinātas gumijas aromāti. Tikai nedaudz jūtams svaigu augļu saldums.
👄 Sabalansētas saldas un kūpinātas notis, ar anīsu, dedzinātu brūno cukuru, apdedzinātu ozolu un minimāli sālītu medainuma pieskaņu. Olīvas, grilēti citrusaugļi un kūpināta gaļa.
⏳ Pēcgarša saldena un tajā pašā laikā dūmakaina, apvienojot vaniļu un kūdras dūmakaino niansi, kopā ar sausu, pikantu ozolu.

28.50

Ir noliktavā

Papildu informācija

Alk. tilpums

40%

Tilpums

0.7L

Valsts

Skotija